یک فرصت استثنایی خرید از سایت | از تخفیفات شگفتانه ما غافل نشوید

درباره ما

فروشگاه لوازم خانگی حسینی بیش از 35 سال پیش فعالیت خود را در زمینه فروش لوازم خانگی شروع کرده است. این فروشگاه در ابتدا ظروف و لوازم آشپزخانه را از ترکیه، آلمان و دبی به ایران وارد می کرده و به دست مشتریان در سراسر ایران می رسند. اما با توجه به توسعه های بعدی که هدف های بزرگتری برای فروشگاه حسینی بود، سایر محصولات خانگی نیز از سال 1385 به لیست محصولات فروشگاه اضافه شده است.

در حال حاضر فروشگاه لوازم خانگی حسینی با داشتن سابقه درخشان در امر فروش لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه نام تجاری تیوا کالا را جهت احداث فروشگاه اینترنتی و شبکه های اجتماعی انتخاب کرده و در راستای اهداف خود به فعالیت مشغول می باشد.

فروشگاه لوازم خانگی ما در استان اذربایجان غربی و شهرستان سردشت مستقر می باشد و با دارا بودن دو شعبه مختلف در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز آماده می باشد. شما عزیزان می توانید در برگه تماس با ما ادرس فروشگاه های ما پیدا کرده و به صورتی حضوری نیز از محصولات ما بازدید فرمایید. همچنین ادرس سایت و شبکه های اجتماعی نیز جهت تماس از راه دور در اختیار شما عزیزان قرار گرفته شده است.

سایت تیوا کالا ارائه دهنده انواع لوازم خانگی اورجینال و اصل می باشد. که دارای ضمانت بوده و در صورت هرگونه مشکل کالا فروخته شده، پس گرفته می شود. کلیه محصولات سایت تیوا کالا در شهرستان های بانه و سردشت و همچنین بسیار از محصولات ما از مرز بین المللی پیرانشهر و سردشت با داشتن گمرگ تامین می شود. بدون هیچ گونه واسته ای به دست مشتری می رسد.

0
X