یک فرصت استثنایی خرید از سایت | از تخفیفات شگفتانه ما غافل نشوید

10نوع از بهترین مارک اتو بخارهای سال 2022

2.8/5 - (16 امتیاز)

امروزه خریدن بهترین اتو بخار جزو دغدغه‌های همه ما شده است. چرا که از جمله مهمترین کارهای هر فردی در طول روز که باید بهش توجه ویژه‌ای داشته باشد، اتو کردن لباس هایش می‌باشد. چرا که مرتب بودن و به اصطلاح عامیه اتوکش بودن امروه از اهمیت زیادی برخوردار است. همان طور که تحقیقات علمی نیز ثابت کرده است، انسان ها در نگاه اول به افراد شلخته و نامرتب دیدگاه منفی داشته و سعی می‌کنند از همچین افرادی دوری کنند. و برعکس افرادی که همیشه اتو کشیده و مرتب در جامعه ظاهر می‌شوند. احساس اعتماد به نفس و قابل اعتماد بودن را در نظر هر بیننده‌ای ایجاد می‌کند.

خرید اتو، البته باید بگم خرید بهترین اتو بخار به دلیل تنوع مارک و کارایی اتوها کار سختی محسوب می‌شود. در نتیجه توجه به یکسری نکات هنگام خرید اهمیت زیادی در انتخاب عالی ما خواهد داشت.

بهترین مارک اتو بخار خارجی و ایرانی

از جمله بهترین مارک‌های اتو از نگاه مشتریان مارک های کنوود Kenwood(ساخت کشور انگلیس)، مایر Maier( ساخت کشور آلمان)، فیلیپس Philips( ساخت کشور هلند)، تفال Tefal( ساخت کشور فرانسه)، یورولوکس( ساخت کشور آلمان)، بوش Bosch(ساخت کشور آلمان) و پارس خزر ساخت ایران را می توان جزو معروف ترین برندهای اتو در جهان و ایران به شمار آورد.

این که بفهمیم کدام یک از این برندها بهتر هستند. نیازمند این است که بدانیم در واقع دنبال چه نوع اتویی با چه کارایی هستیم. هر کدام از این شرکت‌ها در نوع خود بهترین اتوبخارها را تولید می‌کنند که هر ساله به تنوع ظاهری و کیفیت تولیدشان افزوده می‌شود. پس ابتدا باید بدانیم که دنبال چه نوع اتویی با چه ویژگی و مشخصاتی هستیم.

نکاتی که باید در هنگاه خرید اتو بخار به آن توجه داشته باشیم

قبل از انتخاب برند اتو و خرید بهترین اتو به این توجه داشته باشید، که کدام نوع از اتوها برای شما کاربرد دارد و استفاده راحتتری را برایتان به همراه خواهد داشت.

انواع اتو بر اساس کارایی و نیاز هر فرد

بسته به کارایی انواع مختلف اتو پرسی، اتو بخارخانگی، ایستاده، اتو بخار های مخزن دار و غیر..در بازارهای جهان موجود است. در ادامه انواع برندهای اتو بخار معروف بازار در سال 2022 را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد. تا در نهایت بتوانیم اتوی مناسبی را برای خانه و یا محل کار خود تهیه کنیم.

اتو بخار خانگی

اتو بخارهای معمولی و خانگی از جمله پر طرفدار ترین نوع اتوها هستند. این اتوها جای کمتری رو اشغال کرده و در اتو کشی هم راحتی خاصی رو بهتون هدیه می‌کنند. اما ممکن است که زمان بیشتری از وقتتان را به اتوکشی اختصاص دهید. چرا که کنجایش آب کمی آنها باعث می شود. مدت زمان استفاده و اتو کشی کاهش پیدا کند.

همچنین صفحه‌ اتوکشی کوچک و بخار دهی کم اتوهای خانگی سرعت اتو کشی را کند می کند.

مزیت دیگر این اتوها قابل حمل بودن آنها است. اگر مرتبا به سفر های کاری و یا تفریعی می‌روید، و یا مجبورید که مرتبا اتو را جا به جا کنید بهتر است این نوع اتو ها را با جدید بیشتری بررسی کنید.

اما اگر می خواهید کیفیت اتو کشی بالا را در کمترین زمان داشته باشید. بهتر است از اتو های پرسی و اتو بخار های مخزن دار استفاده کنید. نکته مهم دیگر این است که از سایر اتوها قیمت ارزانتری دارند.

اتو پرسی

اتو بخارهای پرسی دارای دو صفحه بزرگ سرامیکی هستند. که سرعت اتوکشی و قدرت صاف کنندگی را بالا برده است. در بازار تنوع این نوع اتو ها بیشتر به دلیل اندازه صفحات آن‌ها می‌باشد. با استفاده از این نوع اتوها به خاطر مساحت اتو کشی لباس‌ها، زمان کمتری برای اتو کشی لازم خواهید داشت. اما جای زیادی را در خانه به خود اختصاص میدهند.

همچنین نگهداری و استفاده از این نوع اتوها کمی سخت می‌باشد. کار با این نوع اتوها نسبت به سایرین دشوارتر و سخت تر است. اگر شما در خانه خود نیاز به اتو کشی زیادی دارید و در عین حال مکان مناسبی را برای نظافت و اتو کشی دارید، این نوع اتوها مناسب شما می‌باشدو در غیر این صورت پیشنهاد من استفاده اتو اتو بخارهای مخزن دار و یا اتو بخارهای خانگی است. این اتو ها از قیمت بالایی نیز برخوردار هستند.

اتوهای مخزن دار

اتو های مخزن دار به خاطر جدا بودن مخزن و ذخیر آب که دارند بخار زیادی تولید می‌کنند. که امر اتوکشی را راحت کرده و زمان کمی نیاز خواهید داشت تا همه لباس‌های خود را اتو کنید. بخار دهی این نوع اتوها به شدت بالا بوده و توان قدرتی زیادی دارند. در طرح های مختلف و رنگ های جذاب در بازار موجوداند.

همچنین این اتو ها با انواع پارچه سازگاری دارند. به دلیل سیستم های ضد رسوب تعبیه شده در این نوع اتو ها غالبا عمر مفید بیشتر دارند. اما در حین اتوکشی بهتر است که از اسپری آب جهت رحت راحتتر صفحه بر روی لباس‌ها استفاده کنید. نسبت به اتو پرسی قیمت بسیار مناسب تری دارند. اما از اتو بخار های خانگی گرانتر هستند. البته عمر مفید و کارایی این نوع اتو ها نیز از اتو های خانگی بسیار بیشتر است.

از جمله معایب این نوع اتوها می توان به وزن آن ها اشاره کرد معمولا اتو های مخزن دار موجود در بازار از 3 تا 6 کیلو وزن دارند.

اتوهای ایستاده

اتوهای ایستاده تنها یک دستگاه بخار دارند. مناسب برای انواع لباس ظریف و قیمتی می باشند. چرا که در طراحی این نوع اتو ها به کیفیت بخار دهی و ظرافت اتو کشی توجه ویژه ای شده است. نسبت به اتو های پرس کارایی بسیار بالاتری دارند. قیمت آنها نسبت به اتو های پرسی و مخزن دار بسیار مناسبتر است.

اگر از آن دسته کسانی هستید که دوست دارید ایستاده کارهای خود را انجام دهید و همیشه لباس های قیمتی با جنس لطیف استفاده می کنید این نوع اتو ها می تواند گزینه خوبی برای خرید استفاده باشد.

البته اتوهای ایستاده قابلیت تنظیم ارتفاع دلخواه را دارند. و شما می توانید انواع پرده، پارچه های ابریشمی و توری و …را به راحتی اتو کنید.اگر مزون لباس و یا پرده سرا دارید، احتمالا این نوع اتو ها برایتان بسیار کارایی داشته باشد.

توان اتو

پارامتر دیگری که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد. توان المنت(توان قدرتی) در دستگاه می‌باشد. این توان نشان دهند سرعت داغ شدن اتو و آمادگی دستگاه برای اتوکشی می‌باشد. هرچه این عدد بیشتر باشد، سرعت گرمایشی بیشتری دارد. در نتیجه در زمان کمتری گرم شده و سرعت اتوکشی بالاتری خواهد داشت.

جنس و کیفیت اتو

جنس کف اتو از اهمیت زیادی برخوردار است. اتو بخارها در جنس‌های مختلف استیل، آلمینیوم، تتانیوم و سرامیکی تولید می شوند. بر اساس سوابق استفاده از انواع جنس اتو که در بازار وجود دارد. سرامیکی و تیتانیوم از بهترین جنس های موجود در بازار می‌باشند. چرا که قابلیت اتو کشی راحتری را ایجاد می‌کنند و با انواع پارچه سازگاری بیشتری دارند. ومهمترین اصل خطر چسبیدن لباس‌ها به اتو و سوختن را ندارند. چرا که جنس سرامیکی گرما را به صورت یکنواخت پخش می کنند. جنس‌های دیگر به مرور زمان تغیر کیفیت داده و لباس ها را می سوزانند و یا باعث تغییر الیاف لباس و پارچه می شوند.

کنجایش آب و حجم بخار دهی

مخزن آب اتو نیز از پارامترهای مهمی برای انتخاب به شمار می‌آید. هرچقدر مخزن آب گنجایش بیشتر داشته باشد. شما می‌توانید مدت زمان بیشتری از اتو استفاده کنید. در نتیجه زمان اتوکشی افزایش خواهد یافت. بخار تولیدی وابسته به حجم آب مخزن است. هرچقدر آب در دسترس بیشتر باشد، حجم بخار خروجی نیز بیشتر خواهد شد. در نهایت صاف کردن چین و چروک زمان کمتری لازم داشته و راحتر صورت می‌گیرد.

سایر پارامترها مهم و اساسی

در هنگام خرید به پارامتر های دیگری همچون سیستم ضد چکه، سیستم قطع خودکار اتو, چرخش 360 درجه سیم اتو، طول سیم برق و سیم تامین بخار در اتوهای بخار مخزن دار توجه داشته باشید. هر کدام از این پارامتر ها به اتوکشی راحتر و آمن تر ختم خواهد شد.

سیستم ضد چکه آب اتو از سوختن دست و یا سایر اندام ها در حین استفاده از اتو و اتوکشی جلوگیری می کند. پس در هنگام خرید و انتخاب به ضد چکه بودن آن حتما توجه کنید.

طول سیم اتو در راحتی استفاده تاثیر زیادی دارد طول سیم باید به اندازه‌ای باشد که به راحتی آن را به پریز نصب کرده و نیاز به استفاده از رابط نباشد. توجه کنید که سیم 360 درجه باشد. سیم هایی که چرخش 360 درجه را ندارند، نسبت به سایرین زودتر خراب می‌شوند. نبود این قابلیت راحتی استفاده را به شدت کاهش می‌دهند.

بررسی 7 برند معتبر اتو به همراه معرفی برترین مدل‌ها

اتو بخار کنوود

اتو بخار مخزن دار کنوود یکی از بهترین مارک های اتو در جهان است که توسط شرکت کنوود در کشور انگلستان تولید می شود. شرکت کنوود همیشه در تلاش بوده که بهترین و با کیفیت ترین محصولات روز دنیا رو تولید کند. طراحی محصولات کنوود حرفه ای، ساده و کلاسیکی می‌باشد. برای تولید محصولات خود از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه استفاده می‌کند. در نتیجه دوام و ماندگاری بالایی دارند و همین موضوع باعث محبوبیت برند کنوود در بینن مصرف کنندکان این شرکت بوده است.

یکی از بهتریم مدل های موجود در بازار مدل SSP20 می باشد. این مدل دارای توان مصرفی 2600 وات، با ظرفیت مخزن 1.8 لیتر می باشد. مجهز به سیستم ضد چکه و سیستم قطع خودکار است. میزان بخار دهی پیوسته 180 گرم و بخار دهی لحظه ای 120 گرم که قابلیت منحصر به فردی را ایجاد رده است.کف سرامیکی که مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد. از دیگر ویژگی های آن توانایی خودپالایی سیستم آب و بخار می باشد که طول عمر دستگاه را به شدت بالا برده است.

اتو بخار مایر

برند مایر یکی از معروف ترین برندهای معتبر کشور آلمان می‌باشد.طراحی خاص و زیبایی برای تولید محصولات خود دارند. محصولات تولیدی این برند همیشه از کیفیت بالایی برخوردار بوده است. انواع مختلف اتو بخار، ایستاده، اتو پرس و غیر.. را تولید می‌کند. که هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارا می‌باشد. از نظر کیفیت و قیمت مناسب می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید بهترین اتو بخار باشد.

اتو مخزن دار مایر مدل‌های Mr3097، mr3096 و Mr3098 و همچنین اتو ایستاده مایر مدل Mr 706 از جدید ترین محصولات این برند می باشند. محصولات تولید برند مایر دارای توان قدرتی بالا در محدوده 1500 تا 2200 وات می‌باشد. تمامی محصولات مایر دارای سیستم قطع خودکار، سیستم ضد رسوب، کفه سرامیکی مقاوم هستند. به دلیل جدا بودن مخزن آب و همچنین ظرفیت بالا (1300 تا 2000 میلی لیتر) بخار دهی بالای داشته و در کمترین زمان بالاترین کارایی را دارند.

قیمت اتو بخار برند مایر نسبت به سایر اتوهای خانگی بالاتر می‌باشد. که با توجه به کارایی و ویژگی این برند، خرید اقتصادی‌تری به نظر می‌رسد چرا که ماندگاری و کیفیت بسیار بالایی دارند.

اتو بخار فیلیپس

برند فیلیپس یکی دیگر از بهترین برندهای جهان است. که توسط شرکت هلندی تولید می‌شود. از ویژگی‌های جالب اتو بخار فیلیپس می‌توان به فناوری Optimal Temp اشاره کرد که توسط آن میزان دما و بخار با توجه به جنس پارچه بصورت اتوماتیک تنطیم می‌شود. محصولات شرکت فیلیپس از کیفیت و ماندکاری بالایی برخوردارند و در حین زیبایی استفاده راحتی دارند.

اتو بخار فیلیپس PHILIPS مدل DST5010 رامی توان یکی از گزینه های خرید برای هر خانه ای معرفی کرد. این مدل دارای توان 2400 وات با جنس کفه استیم گلاید ضد خش می باشد. دارای بخار دهی 160گرم در دقیقه و ظرفیت مخزن 320 میلی لیتر است. اتو کشی بسیار راحت و آسانی دارد. نسبت به اتو های دیگر قیمت مناسبی دارد. وزن کم که به راحتی قابل حمل است.

اتو بخار تفال

شرکت تفال از جمله برندهای محبوب و زبان زد دنیا می‌باشد که همیشه با طراحی خاص و ظاهر زیبای که به محصولات می دهد مشتریان خود را جذب کرده و با ارایه محصولات با کیفیت اعتماد سازی زیاد در بین طرفدارانش پیدا کرده است. از ویژگی های خاص این برند تنوع در انواع اتوی تولیدی می‌باشد. امروزه بیشتر محبوبیت این برند انواع اتو بخار خانگی و اتو بخار مخزن دار تولیدی می‌باشد. که تفاوت عمده آنها در نوع مخزن آب اتو و بخار دهی این محصولات می باشد.

یکی از مدل‌های بسیار با کیفیت تفال اتو بخارخانگی مدل 4981 می‌باشد. دارای توان 2600 وات با کفه سرامیکی که سیستم پاک کننده خودکار بر روی آن نصب است. کنترل خودکار بخار، سیستم ضد رسوب و ضد چکه و همچنین قابلیت بخار دهی متغیر( 0 تا 180گرم در دقیقه) از سایر ویژگی های عالی این محصول می باشد. قیمت این مدل از مارک تفال به دلیل ویژگی های هوشمند آن نسبت به سایر اتو ها بالا می باشد.

اتو بخار یورولوس

یورولوکس نام برند معروف آلمانی است، که در زمینه تولید لوازم خانگی فعالیت می‌کند. به واسطه تولیدات عالی و با دوام در بین برندهای دنیا مطرح شده است. این شرکت نیز دو نوع اتو بخار یووولوکس و اتو بخار مخزن دار را تولید می‌کنند. که در انواع رنگ و طرح های زیبا و کارایی آسان در بازارهای جهانی موجود است.

از مدل های معروف این برند می‌توان به اتوبخارهای خانگی مدل 5074 و 5094 اشاره کرد. این مدل ها دارای توان 2200 وات بوده و همچنین مجهز به سیستم ضد رسوب و ضد چکه می‌باشند. قابلیت عالی این اتو ها بخار دهی عمودی با قابلیت تنظیم بخار برای انواع پارچه می‌باشد. جنس کفه این محصولات از تیتانیوم بوده و قابلیت پخش گرما و بخار دهی را به صورت یک نواخت دارد. دارای وزن کم و به راحتی قابل حمل می‌باشند. قیمت این محصولات با کاراعی بالا بسیار اقتصادی و نسبت به سایر اتوها ارزانتر می‌باشند.

اتو بخار پارس خزر

شرکت پارس خزر در سال های گذشته هم کام با رقیبان جهانی خود سعی در بروز بودن و افزایش کیفیت محصولات خود داشته است. این شرکت در زمینه لوازم خانگی محصولات با کیفیت و عالی را تولید می کند. کیفیت اتو بخار تولیدی پارس خزر در سالهای گذشته بالاتر رفته است.

اتو بخار های پارس خزر نسبت به رقیبان خارجی خود قیمت مناسب تری دارد و شما می توانید با صرف هزینه کمتر اتوی مناسب خود را در بین محصولات پارس خزر پیدا کرده و تهیه نماید.

در نهایت بهترین اتو برای هر کدام از ما، اتویی می باشد که با توجه به نیاز و شرایط زندگی خودمان تهیه می کنیم. اما توجه به پارامتر های کیفیت می تواند خرید بسیار عالی و دلخواه را برای ما به همراه داشته باشد.

برچسب ها : # # ## اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در
https://tiwakala.com/?p=1
لینک کپی شد
0
X