یک فرصت استثنایی خرید از سایت | از تخفیفات شگفتانه ما غافل نشوید

سیاست های حریم خصوصی

ما که هستیم:

تیوا کالا متحلق به فروشگاه لوازم خانگی حسینی می باشد.

اطلاعات مورد نیاز جهت سفارش کالا در سایت:

اطلاعات حساب کاربری که شامل ادرس محل زندگی و شماره تماس و ایمیل می باشد. جهت ارسال دقیق محصول و پیگیری های بعدی به صورت کامل محرمانه در سایت تیوا کالا ذخیره خواهد شد. لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات به صورت رمز نگاری شده ثبت خواهد شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم:

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید:

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

0
X